Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

Mají sociální sítě vliv na SEO?

Různí lidé, různé názory.

Je krásné, když se otevírá diskuze na základě opačných názorů a domněnek, ale na některé otázky můžeme “snadno” zjistit odpověď a přestat se domnívat.

Někdo by určitě tvrdil, že samozřejmě sociální sítě mají vliv na SEO a sám Google se nechal slyšet, že tuto možnost vyvrací, tedy že nemají vliv. Jenomže odpovědi, které nejsou podložené fakty, důkazy a daty, nemůžou být 100%.

Je pro vás SEO zatím velká neznámá a chcete se dozvědět, co to obnáší? Vydali jsme knihu, která obsahuje všechny základní informace a postupy, které pro SEO budete potřebovat. V knize najdete vysvětlení základních SEO pojmů, metody pro optimalizaci nebo třeba i to, jak SEO vyhodnocovat. Chci knihu Základy SEO: Jasně a stručně >>

Aby bylo potvrzeno, či vyvráceno, že sociální sítě mají vliv na SEO, tak se rozhodla společnost Taste vytvořit případovou studii.

Jak dopadla si přečtěte ve článku Případová studie: vliv Facebooku na SEO.

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Další články

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit