Menu

Referencie

Aneb SEO zarába!

SEO vydělává

Co nejvíce na Collabimu oceňují naši uživatelé?

Alžbeta, Námestovo
Zákaznický servis a marketing e-shopu

Milan, Děčín
Majitel agentury BBS.cz

Ladislav, Brno
Marketingový specialista v B2B

Radko, Praha
SEO konzultant

Tomáš, České Budějovice
SEO konzultant

Lukáš, Bratislava
Majitel několika e-shopů

Filip, Zlín
Marketingový ředitel

Martin, Praha
SEO konzultant

Ota, Praha
Architektura a stavební poradenství

Martin, Brno
Vedoucí SEO oddělení

Míra, Praha
Marketingový specialista nejen v oblasti SEO


Daniel Duriš
BASTA DIGITAL, ředitel agentury

Adam Klatovský
Marketingový specialista na volné noze

Tomáš Koleň
Marketingový specialista na volné noze, majitel e-shopu

Jakub Zburník
Marketingový specialista, spolumajitel pracovního portálu

Míra Stříška
Majitel marketingové agentury


Foto

Collabim je klíčový nástroj, bez kterého si v Taste Medio neumíme práci pro naše klienty představit.

Matěj Velička

Taste Medio

Foto

Collabim je zdroj důležitých informací, na kterých stavíme svou každodenní práci. Doporučujeme ho klientům i partnerům, v Čechách i v zahraničí.

Pavel Pajkrt

H1.cz

Foto

Collabim používám s nadšením na měření pozic. Každý den se těším, až se podívám, jak projekty pokročily ve výsledcích vyhledávání a zda činnost na webu má výsledky a vede ke splnění stanovených cílů.

František Beneš

masiv-prodej.cz

Foto

Ahoj, bez Collabimu si nedovedu představit svoji práci, pravidelně využívám nejen denní sledování pozic, ale také jednorázové analýzy, jak pro reporting, tak třeba pro nacenění, doporučení pro rozvoj webu, příležitosti rozvoje webů, potenciál hledaností a tím i potažmo návštěvnosti. Investice vložené do Collabimu se mi bezesporu vracejí neskutečnou úsporou času.

Michael Muselík

marketingwebu.cz

Foto

Collabim nám v ANT studiu šetří čas s reportováním a pomáhá nám s optimalizací webových stránek u našich klientů. Díky Collabimu neustále objevujeme nové příležitosti, jak klientské weby vylepšit. Collabim je dalším členem našeho týmu!

Martin Žatkovič

antstudio.cz

Foto

Collabim je super pomocník. Naposledy třeba pozic porovnání s konkurencí, nebo jednorázové reporty.

Josef Řezníček

vceliste.cz

Foto

Collabim je jeden z klíčových nástrojů pro měření pozic klíčových slov ve vyhledávačích. Rád tento nástroj používám, usnadnil mi mnoho práce s reporty, které bych musel ručně dávat do excelu. Bakalářská práce se proto píše skoro sama 😀

Martin Gottvald

Foto

Pro nás je nejpřínosnější: Změna pozic KW ve vyhledávání, prolinky z pozic na eshop, možnost sledování změn v ročním a měsíčním průměru, hromadný export, změny cílových stránek

Zuzana Kolková

kvelektro.cz

Foto

Využíváme Collabim pro jeho jednoduché rozhraní, kde během pár sekund sledujeme podstatné údaje pro náš cestovatelský blog, které je podporou fungování agentury. Je výborným společníkem právě pro seo a dává nám potřebné údaje.

Cestovní agentura Magnolia

ca-magnolia.cz

Foto

Collabim využívám především pro monitoring pozic ve vyhledávačích, jak jednotlivých důležitých slov, tak především trendů z v celém záběru sledovaných slov. Tato funkce je pro mě, jako provozovatele eshopu nejdůležitější. Dalším pro mě velice přínosným nástrojem je monitoring zpětných odkazů. Občasné srovnání s konkurencí už je takový bonus navíc.

Pavel Kočárek

rostoucinabytek.com

Foto

Velice děkuji za výborný nástroj, Collabim využívám především k analýze klíčových slov. Přesně vidím, které klíčové slovo má smysl do textů zakomponovat a které ne, a to i v němčině, slovenštině i angličtině. Následně mohu bez problémů sledovat, jak si texty – popisy výrobků vedou ve vyhledávačích a zda-li drží pozice.

Kateřina Drdlová

marionetino.cz

Foto

Collabim nám už několik let pomáha sledovat trendy ve vývoji klíčových slov mnoha klientů, současně z něj čerpáme při tvorbě analýzy klíčových slov a využíváme Site finder pro navazování spolupráce s dalšími weby.

Tomáš Eismann

Foto

Collabim už používám pěknou řadu let pro orientační sledování pozic pro jednotlivé klienty. Také je mi věrným pomocníkem při linkbuildingu. Vyhledávání tématických stránek v Site finderu, archivace získaných odkazů i vhodných webů ke kontaktování. Líbí se mi pohledy, které si mohu stáhnout pro analýzu v Power BI.

Míša Matanelli

ladyvirtual.cz

Foto

Collabim je velice komplexní nástroj pro optimalizování webu, nabízí opravdu přehledné informace od klíčových slov, přes zpětné odkazy a další funkce až po sledování pozic na Google a Seznamu v časovém horizontu a také sledování Vaší konkurence v pozicích.. Vřele doporučuji za KrmivoVýhodně

Tomáš Doležel

krmivovyhodne.eu

Foto

Super nástroj pro analýzu klíčových slov. Jednorázové analýzy využívám často ke své práci, kde mi šetří čas a usnaďnujě práci. Doporučuji :)

Robert Klein

Foto

Perfektní nástroj pro sledování klíčových slov a jejich pozice ve vyhledávačích. Má přehledné grafy - stačí jeden pohled a mám jasno, jak dobře si slovo vede. Doporučuji všem, kdo potřebují podobný nástroj k práci, lepší nenajdete!

Jana Buštová

Foto

Nástroj využívám především na hlídání pozic KW ve vyhledávání, ale v poslední době oceňuji i jednorázové analýzy a obrovský rozvoj nástroje. Collabim je skvělým pomocníkem, který usnadní práci každému nejen-SEO-konzultantovi. A o to jde!

Petr Krauz

Foto

Velmi praktický program. Oceňuji také dobrou komunikaci s týmem, který program spravuje, a jejich technickou podporu a rady.

Jitka Holkupová

Foto

Tento nastroj vyuzivam predovstetkym na kontrolu pozicii KW a ich pocet vyhladavani v Google. Ocenujem dost presne cisla.

Andrej Laciak

Foto

Collabim je dobrý nástroj nielen pri linkbuildingu, ale aj na analýzu kľúčových slov, alebo návrh štruktúry webu.

Tomáš Koleň

CEO pobalsa.sk

Foto

Nástroj Collabim je pro nás nepostradatelným pomocníkem při práci s pozicemi neplaceného vyhledávání. Díky němu vytváříme reporty pro desítky klientů což nám velmi usnadňuje práci. Velmi oceňujeme kategorizaci klíčovách slov do štítků, historii pozic a z toho vyplývající trendy.

Matěj Měrtl

xart.cz

Foto

Pracuje se mi s Collabimem výborně a chválím, kudy chodím :-))

Ivo Kylián

ivokylian.cz

Foto

Collabim je unikátní nástroj na měření pozic důležitých klíčových slov. Nám v Bonami tak šetří spoustu času a usnadňuje práci SEO specialistům, kteří si štítkují jednotlivá klíčová slova a následně hodnotí vliv předešlých aktivit. Využití však najde i mezi Copywritery nebo PPC specialisty, kteří si oblíbili jednorázovou analýzu Svatý grál

Ondřej Bajer

Bonami.cz

Foto

Perfektní nástroj pro sledování vývoje výsledků v organickém vyhledávání. Všechna klíčová slova se dají pomocí štítku snadno roztřídit a pomocí nové funkce "Deník" vidíme, zda mají naše aktivity vliv na SEO.

Adam Šitavanc

CEO Queens.cz

Foto

I díky Collabimu se mi podařilo vybudovat nejnavštěvovanější český svatební magazín, který denně navštíví tisíce unikátních návštěvníků. Používám jej denně, a to jak pro analýzu klíčových slov, tak i pro zkoumání odkazových příležitostí a sledování pozic konkurence.

Ing. Josef Kroupa

CEO svatebniasistentka.cz

Foto

Z Collabimu cítím takovou rodinnou atmosféru, jejich semináře mě úplně nadchly a SEO mě nyní baví, což se projevuje i na výsledcích.

Dominik Škoda

CEO GourmetKava s.r.o

Foto

Collabim používam už viac ako 5 rokov nielen v agentúre, ale aj na súkromné účely a je to jeden z mojich hlavných nástrojov na SEO s ktorým dosahujem skvelé výsledky.

Tomáš Koleň

SEO specialista

Foto

SEO konzultant bez Collabimu, je jako řidič bez tachometru. Collabim využívám pro pravidelné měření klíčových slov, štítkování úkolů pro copywritery, evidence odkazů z linkbuildingu, špehování strategie konkurence a mnoho dalších dílčích činností, bez kterých by SEO bylo jen o dohadech.

Tomáš Zahálka

SEO specialista

Foto

Díky Collabimu vím, jak nás zákaznice v organickém vyhledávání najdou. A taky jak nás nenajdou, protože nemáme vše dotažené do konce. Vím, co děláme dobře a v čem konkurenci utíkáme, nejen na základě domněnek, ale na základě čísel. Konečně začínáme dělat pořádně linkbuilding, využijeme tak další funkci tohoto nástroje.

Mgr. David Gottwald

Brumla.cz - second hand

Foto

SEO řeším pro vlastní e-shop, cca 1000 klíčových slov. Nepostradatelný pro mě je každodenní přehled pozic a evidence zpětných odkazů. Pro klidný spánek stačí minutová kontrola před odchodem z kanceláře. Pokud nastane v SEO problém, vím o něm hned a okamžitě ho řeším.

Martin Hrubý

MH Sexshop

Foto

Collabim je pro nás klíčovým nástrojem pro analýzu dosažených výsledků v SEO. Collabim nám pomohl řídit směřování investic do obsahového marketingu a linkbuilidngu, díky kterým jsme dosáhli vyšších desítek tisíc návštěv z organického vyhledávání. SEO je pro nás jeden z nejefektivnějších zdrojů trafficku a Collabim je neocenitelný nástroj pro jeho komplexní vyhodnocování. Zkoušeli jsme rovněž řadu konkurenčních nástrojů, ale pro práci s vyhodnocováním pozic klíčových slov je Collabim nejlepší!

Jan Škaroupka

Kuponer.cz

A ďalšie stovky o nás píšu ......