Nová tištěná kniha o SEO Nová tištěná kniha o SEO
Reference

Přes 5 tisíc aktivních uživatelů a další stovky naskakují...

Tisíce uživatelů, stovky referencí, desítky recenzí.

... a tisíce dalších

Recenze našich zákazníků

Collabim našemu eshopu pomáhá již mnoho let kontinuálně pracovat na rozvoji optimalizace webu, sledování trendů i správu zpětných odkazů. Jeho poměr ceny a výkonu je bezkonkurenční a nikdy nás ani nenapadlo začít používat místo Collabimu jiný nástroj.

Jakub Čorňák Hawaj.cz

Collabim používáme především pro měření pozic klíčových slov a evidenci zpětných odkazů, což nám umožňuje sledovat dosažení dlouhodobých i krátkodobých cílů v SEO. Občasně využíváme i jednorázové reporty. Celkově velmi oceňujeme komplexnost nástroje a řadíme ho mezi jeden z nejužitečnějších a nejpotřebnějších pro SEO vůbec.

Jakub Havelka Arecenze.cz

Collabim je klíčový nástroj, bez kterého si v Taste Medio neumíme práci pro naše klienty představit.

Matěj Velička Taste Medio

Collabim je zdroj důležitých informací, na kterých stavíme svou každodenní práci. Doporučujeme ho klientům i partnerům, v Čechách i v zahraničí.

Pavel Pajkrt H1.cz

Collabim používám s nadšením na měření pozic. Každý den se těším, až se podívám, jak projekty pokročily ve výsledcích vyhledávání a zda činnost na webu má výsledky a vede ke splnění stanovených cílů.

František Beneš masiv-prodej.cz

Ahoj, bez Collabimu si nedovedu představit svoji práci, pravidelně využívám nejen denní sledování pozic, ale také jednorázové analýzy, jak pro reporting, tak třeba pro nacenění, doporučení pro rozvoj webu, příležitosti rozvoje webů, potenciál hledaností a tím i potažmo návštěvnosti. Investice vložené do Collabimu se mi bezesporu vracejí neskutečnou úsporou času.

Michael Muselík marketingwebu.cz

Collabim nám v ANT studiu šetří čas s reportováním a pomáhá nám s optimalizací webových stránek u našich klientů. Díky Collabimu neustále objevujeme nové příležitosti, jak klientské weby vylepšit. Collabim je dalším členem našeho týmu!

Martin Žatkovič antstudio.cz

Collabim je super pomocník. Naposledy třeba pozic porovnání s konkurencí, nebo jednorázové reporty.

Josef Řezníček vceliste.cz

Collabim je jeden z klíčových nástrojů pro měření pozic klíčových slov ve vyhledávačích. Rád tento nástroj používám, usnadnil mi mnoho práce s reporty, které bych musel ručně dávat do excelu. Bakalářská práce se proto píše skoro sama :-D

Martin Gottvald

Pro nás je nejpřínosnější: Změna pozic KW ve vyhledávání, prolinky z pozic na eshop, možnost sledování změn v ročním a měsíčním průměru, hromadný export, změny cílových stránek

Zuzana Kolková kvelektro.cz

Využíváme Collabim pro jeho jednoduché rozhraní, kde během pár sekund sledujeme podstatné údaje pro náš cestovatelský blog, které je podporou fungování agentury. Je výborným společníkem právě pro seo a dává nám potřebné údaje.

Cestovní agentura Magnolia ca-magnolia.cz

Collabim využívám především pro monitoring pozic ve vyhledávačích, jak jednotlivých důležitých slov, tak především trendů z v celém záběru sledovaných slov. Tato funkce je pro mě, jako provozovatele eshopu nejdůležitější. Dalším pro mě velice přínosným nástrojem je monitoring zpětných odkazů. Občasné srovnání s konkurencí už je takový bonus navíc.

Pavel Kočárek rostoucinabytek.com

Velice děkuji za výborný nástroj, Collabim využívám především k analýze klíčových slov. Přesně vidím, které klíčové slovo má smysl do textů zakomponovat a které ne, a to i v němčině, slovenštině i angličtině. Následně mohu bez problémů sledovat, jak si texty – popisy výrobků vedou ve vyhledávačích a zda-li drží pozice.

Kateřina Drdlová marionetino.cz

Collabim nám už několik let pomáha sledovat trendy ve vývoji klíčových slov mnoha klientů, současně z něj čerpáme při tvorbě analýzy klíčových slov a využíváme Site finder pro navazování spolupráce s dalšími weby.

Tomáš Eismann

Collabim už používám pěknou řadu let pro orientační sledování pozic pro jednotlivé klienty. Také je mi věrným pomocníkem při linkbuildingu. Vyhledávání tématických stránek v Site finderu, archivace získaných odkazů i vhodných webů ke kontaktování. Líbí se mi pohledy, které si mohu stáhnout pro analýzu v Power BI.

Míša Matanelli ladyvirtual.cz

Super nástroj pro analýzu klíčových slov. Jednorázové analýzy využívám často ke své práci, kde mi šetří čas a usnaďnujě práci. Doporučuji :)

Robert Klein

Perfektní nástroj pro sledování klíčových slov a jejich pozice ve vyhledávačích. Má přehledné grafy - stačí jeden pohled a mám jasno, jak dobře si slovo vede. Doporučuji všem, kdo potřebují podobný nástroj k práci, lepší nenajdete!

Jana Buštová

Nástroj využívám především na hlídání pozic KW ve vyhledávání, ale v poslední době oceňuji i jednorázové analýzy a obrovský rozvoj nástroje. Collabim je skvělým pomocníkem, který usnadní práci každému nejen-SEO-konzultantovi. A o to jde!

Petr Krauz

Velmi praktický program. Oceňuji také dobrou komunikaci s týmem, který program spravuje, a jejich technickou podporu a rady.

Jitka Holkupová

Tento nastroj vyuzivam predovstetkym na kontrolu pozicii KW a ich pocet vyhladavani v Google. Ocenujem dost presne cisla.

Andrej Laciak

Collabim je dobrý nástroj nielen pri linkbuildingu, ale aj na analýzu kľúčových slov, alebo návrh štruktúry webu.

Tomáš Koleň CEO pobalsa.sk

Nástroj Collabim je pro nás nepostradatelným pomocníkem při práci s pozicemi neplaceného vyhledávání. Díky němu vytváříme reporty pro desítky klientů což nám velmi usnadňuje práci. Velmi oceňujeme kategorizaci klíčovách slov do štítků, historii pozic a z toho vyplývající trendy.

Matěj Měrtl xart.cz

Pracuje se mi s Collabimem výborně a chválím, kudy chodím :-))

Ivo Kylián ivokylian.cz

Collabim je unikátní nástroj na měření pozic důležitých klíčových slov. Nám v Bonami tak šetří spoustu času a usnadňuje práci SEO specialistům, kteří si štítkují jednotlivá klíčová slova a následně hodnotí vliv předešlých aktivit. Využití však najde i mezi Copywritery nebo PPC specialisty, kteří si oblíbili jednorázovou analýzu Svatý grál

Ondřej Bajer Bonami.cz

Perfektní nástroj pro sledování vývoje výsledků v organickém vyhledávání. Všechna klíčová slova se dají pomocí štítku snadno roztřídit a pomocí nové funkce "Deník" vidíme, zda mají naše aktivity vliv na SEO.

Adam Šitavanc CEO Queens.cz

I díky Collabimu se mi podařilo vybudovat nejnavštěvovanější český svatební magazín, který denně navštíví tisíce unikátních návštěvníků. Používám jej denně, a to jak pro analýzu klíčových slov, tak i pro zkoumání odkazových příležitostí a sledování pozic konkurence.

Ing. Josef Kroupa CEO svatebniasistentka.cz

Z Collabimu cítím takovou rodinnou atmosféru, jejich semináře mě úplně nadchly a SEO mě nyní baví, což se projevuje i na výsledcích.

Dominik Škoda CEO GourmetKava s.r.o

Collabim používam už viac ako 5 rokov nielen v agentúre, ale aj na súkromné účely a je to jeden z mojich hlavných nástrojov na SEO s ktorým dosahujem skvelé výsledky.

Tomáš Koleň SEO specialista

SEO konzultant bez Collabimu, je jako řidič bez tachometru. Collabim využívám pro pravidelné měření klíčových slov, štítkování úkolů pro copywritery, evidence odkazů z linkbuildingu, špehování strategie konkurence a mnoho dalších dílčích činností, bez kterých by SEO bylo jen o dohadech.

Tomáš Zahálka SEO specialista

Díky Collabimu vím, jak nás zákaznice v organickém vyhledávání najdou. A taky jak nás nenajdou, protože nemáme vše dotažené do konce. Vím, co děláme dobře a v čem konkurenci utíkáme, nejen na základě domněnek, ale na základě čísel. Konečně začínáme dělat pořádně linkbuilding, využijeme tak další funkci tohoto nástroje.

Mgr. David Gottwald Brumla.cz - second hand

SEO řeším pro vlastní e-shop, cca 1000 klíčových slov. Nepostradatelný pro mě je každodenní přehled pozic a evidence zpětných odkazů. Pro klidný spánek stačí minutová kontrola před odchodem z kanceláře. Pokud nastane v SEO problém, vím o něm hned a okamžitě ho řeším.

Martin Hrubý MH Sexshop

Collabim je pro nás klíčovým nástrojem pro analýzu dosažených výsledků v SEO. Collabim nám pomohl řídit směřování investic do obsahového marketingu a linkbuilidngu, díky kterým jsme dosáhli vyšších desítek tisíc návštěv z organického vyhledávání. SEO je pro nás jeden z nejefektivnějších zdrojů trafficku a Collabim je neocenitelný nástroj pro jeho komplexní vyhodnocování. Zkoušeli jsme rovněž řadu konkurenčních nástrojů, ale pro práci s vyhodnocováním pozic klíčových slov je Collabim nejlepší!

Jan Škaroupka Kuponer.cz

V porovnaní s inými SEO nástrojmi mi príde Collabim ako jeden z najkomplexnejších a najhodnotnejších. Veľmi sa mi páči celá knowledge base okolo, tým pádom to nie je len tool, ale v podstate vzdelávací program, vďaka ktorému sa v rámci SEO naučíte kopec nových vecí. Tiež má veľmi rozumne nastavený pricing z pohľadu napr. objemu trackovaných kľúčových slov v pomere k cene nástroja. Možno by som trochu popracoval na UI/UX nástroja, aby to bolo viac friendly aj pre menej skúsených userov, ale nekazí to celkový dojem z Collabim-u.

Michal Král Pricemania

SEO vydělává!

Začněte používat
profesionální SEO nástroj ještě dnes!

Vyzkoušejte Collabim na 14 dní zcela zdarma.

Po uplynutí zkušební doby se teprve rozhodnete, zda-li budete pokračovat