Nová tištěná kniha o SEO Nová tištěná kniha o SEO
Platby kartou

Přes společnost GoPay

Jak funguje platba přes GOPAY?

Vyberete-li si platbu prostřednictvím GOPAY, zakládáme u této společnosti tzv. opakovanou platbu, která umožňuje dávat pokyn z naší strany k úhradě výzvy k platbě za objednané služby (předplatné tarifu či kredity do jednorázových analýz a další jednorázové platby).

Po přičtení peněz na náš GOPAY účet je potom vystavena faktura. K tomuto kroku dochází na základě první Vámi potvrzené platby automaticky.

Nastavením platby kartou souhlasíte s tím, že Vaše údaje budou uloženy u společnosti GOPAY, která s Vašimi údaji nakládá nakládá podle mezinárodního bezpečnostního standardu PCI-DSS Level 1 (jedná se o nejvyšší úroveň datové bezpečnosti ve finančním sektoru). 

Jaký je postup při expiraci karty?

V případě, že Vám aktuální karta expiruje a obdržíte kartu novou, služba GoPay od vydavatelské banky obdrží údaje nové platební karty a údaje expirované karty automaticky aktualizuje.

Jak zrušit platbu kartou?

  • zrušením účtu
  • nebo přechodem na tarif FREE

 

Možné problémy při platbě kartou

V těchto případech dochází nejčastěji k problémům s platbami, o čemž Vás vždy Collabim informuje e-mailem na adresu majitele účtu:

  • nedostatečný zůstatek na účtu
  • expirace karty
  • zrušení karty

 

Ve výše uvedených případech nedojde k automatickému stržení prostředků a budeme Vás informovat e-mailem. Collabim se o toto pokusí ještě celkem 3x v rozestupu 4 dní a pokud ani poté nebude výzva uhrazena, přejde tarif automaticky do zablokovaného stavu, kde Vás vyzve k novému zadání patební metody. 

 

Prosíme vždy o včasné řešení této situace, aby nedocházelo ke zbytečným blokacím a tím i k výpadku měřených dat ve Vašem účtu.

Máte otázky?

Nevíte si s něčím rady? Neváhejte nás prosím kontaktovat.

Kontaktujte nás