Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

Recenze kurzu SEO Training & Social Media Digital Marketing Course 17 in 1

V rámci spolupráce s Tomášem Morávkem a jeho kurzem na UDEMY pod názvem SEO Training & Social Media Digital Marketing Course 17 in 1 (který je pro platící klienty Collabimu ZDARMA) jsme požádali Pavla Nováka (junior SEO specialista) o recenzi kurzu, nyní vám ji přinášíme.

Recenze Kurzu Tomáše Morávka: O FB marketingu a sociálních medií

Pokud jde o přístup k danému kurzu, tak ten byl opravdu jednoduchý. Videa se nesekala, přehrávali se sami postupně a vše fungovalo, jak má.

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Přednášející Tomáš mě zaujal svým příjemným vystupováním a zcela jednoduchými větami v angličtině. Bylo mu vše zřetelně rozumět. Všechna témata, která v kurzu jsou byla shrnuta stručně, jasně, s případným vysvětlením i uvedením občasného příkladu. Rozhodně se mi líbila krátká doba videí a jejich návaznost, to umožňuje mnohem větší rozdělení jednotlivých kroků z jinak velkého obsahového rozsahu. Je vidět, že tomu Tomáš rozumí a má k tomu i pozitivní přístup.

Možná se v některých částech kurzu opakoval, ale tomu se v postupném nastavování sociálních medií zřejmě nevyhneme. Videa byla natočena v opravdu nádherném prostředí, ale určitě by tam neměli být slyšet lidé v pozadí. Dokonce u jednoho videa tam leze člověk přímo do záběru s dítětem. Možná by chtělo to prostředí změnit, když se jedná o e-learningová videa. Poté se v některých videích přiblíží záběr kamery tak blízko, že když gestikuluje tak to nevypadá moc dobře.

Pro mě jako začátečníka to bylo příjemné a velmi poučné. I schématické zobrazení strategií šlo celkem dobře pochopit. Líbilo se mi zpracování i jednoduchá angličtina celého kurzu.

Přístup ke kurzu najdete na záložce “Mé údaje” vpravo nahoře po přihlášení do Collabimu.

 

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Další články

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit