Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

Jsou štítky z pohledu SEO důležité, či nikoliv?

V posledních dnech se na pomyslném písečku SEO specialistů rozvedla zdánlivě jasná tématika, kterou evidentně vidí někteří lidé opačně, než ti druzí.

 

O co jde? Co se řeší? A kdo má pravdu?

Článek s jasnou zprávou v titulku – “Používáte štítky na obsahových webech? Blázni!” se staví ke štítkům spíše negativně a jejich používání v některých případech odmítá, až bych se nebál říci zakazuje.

Je pro vás SEO zatím velká neznámá a chcete se dozvědět, co to obnáší? Vydali jsme knihu, která obsahuje všechny základní informace a postupy, které pro SEO budete potřebovat. V knize najdete vysvětlení základních SEO pojmů, metody pro optimalizaci nebo třeba i to, jak SEO vyhodnocovat. Chci knihu Základy SEO: Jasně a stručně >>

Naopak pan Pavel Ungr s některými výroky, které jsou uvedené ve výše zmiňovaném článku, nesouhlasí. Zmiňuje se o tom, proč jsou štítky pro SEO důležité a čemu se vyvarovat, aby nabývaly smyslu.

Přečtěte si oba články a udělejte si tak obrázek o tom, jestli smysl mají, či nikoliv. Kdy je používat a hlavně, jak je používat.

Nemáte představu, kolik tržeb ze SEO Vašemu webu či e-shopu měšíčně utíká? Rádi Vám budeme věnovat čas osobně. Ukážeme Vám, o kolik peněz byste mohli každý měsíc vydělat více jen díky SEO! A to ZDARMA. Chci konzultaci ZDARMA >>

Další články

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit