Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

Zase ta GSC – výpadek 16.12.2021

Zasáhl Vás také výpadek Google Search Console? Od včerejšího (16.12.2021) brzkého odpoledne si řada SEO specialistů začala na Twitteru stěžovat na totální výpadek GSC. Stránka se ani nenačetla. Později tento problém potvrdil i samotný Google na svém Twitteru s ujištěním, že na odstranění potíží pracují. Za poslední měsíce to není jediný problém v Google Search… Detail článku »

Mýtus vyvrácen: Google hodnotí Vaše stránky dle IP adresy

Google při rankingu Vašich stránek přihlíží k IP adrese. Starý mýtus, jehož vyvrácení se k Vám možná ještě nedostalo. Začněme ale od začátku. Proč by to vůbec mohla být pravda? Pojďme se společně dnes zamyslet. Co když Váš web běží na serveru, který sdílíte s dalšími 499 weby a 90 % z nich jsou porno… Detail článku »

Weby bez negativních recenzí působí méně důvěryhodně

Google aktualizoval nápovědu a nově v ní uvádí, že weby s mixem pozitivních a negativních recenzí bere jako více důvěryhodné.  Konkrétně Google v dokumentaci uvádí, že: “Recenze jsou důležité pro potenciálního zákazníka, pokud jsou upřímné a objektivní. Zákazníci považují mix pozitivních a negativních recenzí za důvěryhodnější. Vždy můžete zákazníkovi na recenzi odpovědět,  ukázat tak Váš… Detail článku »

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit