Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

Google – Slučování výsledků ve vyhledávání

V poslední době jsme zaznamenali, že Google slučuje některé výsledky ve vyhledávání. Pravděpodobně ke sloučení přistupuje v momentě, kdy pro dané klíčové slovo existuje více odpovídajících vstupních stránek pro jeden web.  Jak takové sloučení vypadá? Zkuste si do Google zadat “collabim hodnocení”. Pravděpodobně uvidíte tento výsledek Všimněte si stránky na druhé pozice, pod kterou je… Detail článku »

Zpoždění dat v Google Search Console

Google Search Console (GSC) zaznamenala v posledních dnech větší zpoždění v reportování dat, než je obvyklé. Ověřovali jsme si tento výpadek přímo v naší GSC a poslední zobrazená data evidujeme ke dni 17.9.2021. Je zde tedy již 5 denní prodleva. Není se však čeho obávat. Podle oficiálního vyjádření na Twitteru Google Search Centra tento výpadek… Detail článku »

Konec AMP

V dubnu letošního roku Google oznámil změny v souvislosti s AMP (Accelerated Mobile Pages). Z těchto novinek je patrné, že ikonce blesku u stránek s AMP již pravděpodobně odzvonilo. Ikona s námi vydržela pouhých 5 let.  Konec privilegizace webů s AMP Google tuto změnu oznámil v návaznosti se změnou hodnocení webů pro rankování v SERPu,… Detail článku »

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit