Nová tištěná kniha o SEO
SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

Co znamená užitečný obsah v rámci nového updatu Google?

Náš nedávný článek ve zpravodajství pojednával o plánovaném updatu Google. Ty z vás, které původní článek minul, trochu uvedeme do obrazu – update se zaměřuje na tzv. užitečný obsah. Mnozí majitelé webů publikují takové stránky, které se umisťují na předních pozicích ve vyhledávačích, ale nenabízí žádný uspokojivý obsah. Tyto stránky lákají na přitažlivý titulek, po… Detail článku »

Google se opět zaměřuje na (ne)kvalitní obsah

Je to něco málo přes týden, co jsme informovali, že Google vypustil další update pro recenzní články. Google se již delší dobu snaží upřednostnit kvalitní obsah před tím méně kvalitním a nyní představuje blížící se aktualizaci tzv. užitečného obsahu. Ta si klade za cíl skutečně oddělit zrno od plev a představit uživateli takový obsah, který… Detail článku »

Cesta za lepšími produkty: Google vypustil update pro recenze

Od dubna 2021 Google vypustil celkem tři aktualizace pro recenze produktů a nedávno v červenci 2022 byla odhalena čtvrtá. Ačkoliv se nejedná o standardní rozsáhlou aktualizaci jádra vyhledávače, je update relativně obsáhlý. Nicméně Google potvrdil, že jde o separátní aktualizaci. Update se zaměřil především na recenze produktů v anglickém jazyce (alespoň zpočátku), pravděpodobně se však… Detail článku »

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit