SEO Akademie Collabim
S láskou a vidinou klientů píše Collabim Nejpoužívanější český SEO nástroj

Příspěvky z Google Moje firma v SERPu

Od loňského roku mají společnosti s ověřeným zápisem na Google Moje firma možnost psát krátké příspěvky, které se zobrazují v mapách anebo při vyhledávání jména firmy. Nyní se testuje zobrazovaní těchto příspěvků přímo ve výsledcích vyhledávání: Google Lets Businesses Post Offers to Organic Search Results    … Detail článku »

Víte, jak se odlišit v SERPu?

S tím vám pomůže report z workshopu na blogu Františka Veverky – „23. ledna pod záštitou SEO jako Brno proběhl v Brně workshop s Martinem Šimkem na téma Jak se odlišit v SERPu“ Celý článek naleznete zde: Report z workshopu s Martinem Šimkem – Jak se odlišit v SERPu    … Detail článku »

Příručka migrace webových stránek

Chystáte na vašem webu provést nějaké větší změny, jako je přechod na HTTPS, restrukturalizace, redesign apod.? V tom případě by vám neměla uniknout příručka kterou připravil Modestos Siotos.  Pomůže vám vyvarovat se propadů ve vyhledávačích a ztrátám zisku. The Website Migration Guide: SEO Strategy, Process, & Checklist        … Detail článku »

Seznam nasazuje nový relevanční model

Tato změna výrazně ovlivní výsledky vyhledávání na Seznamu. Už jste si přečetli výsledky testu, který Collabim provedl? Seznam BETA – SERP test Víc informací o novém relevančním modelu se dozvíte na našem blogu: Seznam nasadí nový relevanční model      … Detail článku »

Jak na SEO podle Google?

Chcete aby byl váš web v Googlu vidět? V tom případě by jste se měli držet toho co Google říká. V článku najdete přehled 22 bodů, které doporučuje Google:   How To Rank High On Google | 22 Google-Backed Tips To Get Atop Of The Search Results    … Detail článku »

Jak se hýbe český internet? Sledujte denní statistiky!

Zobrazit