Nová tištěná kniha o SEO Nová tištěná kniha o SEO
Kniha

Analýza klíčových slov

Tarif Lite na 14 dnů zdarma a bez závazků

Navíc první 3 měsíce se slevou 50 %!
598 Kč 299 Kč bez DPH.

Otestujte Collabim zdarma a až po uplynutí zkušebního období se rozhodněte, zda chcete využít speciální nabídku: slevu 50 % na první 3 měsíce tarifu Lite.

Kdykoliv můžete účet zrušit, nebo přejít do bezplatného tarifu Free.

Tato nabídka platí pouze pro nově založené účty.

Využít nabídku a otestovat tarif Lite

 Collabim je nejpoužívanější ryze český SEO nástroj.
Tady jsou důvody...

S Collabimem máte absolutní přehled o tom jak si váš web stojí ve výsledcích vyhledávání

Víte, na které pozici se nachází odkaz na váš web společně s historií vývoje. Máte přehled o tom, kdy se zobrazují rozšířené výsledky vyhledávání a jestli se v nich nachází odkaz na váš web. Znáte vstupní stánky ...

Více o sekci klíčových slov

Collabim je skvělý pomocník při analýze klíčových slov

Získejte návrhy z Skliku, Google Analytics, našeptáveče Google, Seznam, Bazoš a Youtube. Hledanost, konkurenčnost, vstupní stránky, pozice webu a další důležitá data vám Collabim během chvilky dolehledá za vás společně s návrhem vašich konukerentů.

Jak na analýzu klíčových slov s Collabimem

Vidíte konkurenci pod ruce

Máte přehled o tom, na co se vaše konurence soustředí a kde má naopak rezervy. K dispozici máte i vstupní stránky vašich konkurentů. Díky tomu rychle vyhodnotíte situaci a upravíte vlastní stategii.

Jak na sledování konkurence

Collabim provádí pravidelnou obsahovou a technickou analýzu vašeho webu

Víte, která klíčová slova chybí na vašich stránkách? Máte v pořádku tituly, meta descriptions a nadpisy H1? A co doba načtení, nebo chyby přesměrování? To vše za vás Collabim každý týden zkontoluje.

Více o sekci stránky

Collabim vám vyhledá nejvhodnější stránky pro umístění zpětých odkazů i obsahovou reklamu AdWords

Na základě uložených klíčových slov vám funkce Site finder nabídne nejvhodnější weby i s konkrétními stránkami pro umístění zpětných odkazů. Díky pokročilým možnostem filtrování si můžete nechat zobrazit pouze obsahové weby, diskuzní fóra, blogy, nebo weby obsahující AdSense. Fitrovat samozřejmě můžete i podle velikostí webů a dalších kritérií.

Jaké jsou možnosti Site Finderu?

Hlídá existenci zpětných odkazů

Vedou z cizích webů odkazy na vaše stránky? Určitě chcete vědět jestli jsou takové odkazy stále funkční, ale provádět kontrolu ručně a ještě v pravidelných intervalech je časově náročné. Collabim za vás provádí kontrolu všech evidovaných odkazů každý týden a pokud odhalí chyby, zašle vám email. Podrobnosti o výsledcích kontroly pak naleznete ve svém účtu.

Jak funguje sekce hlídání existence zpětných odkazů