Menu

Jednorázové nejen SEO analýzy

Aneb brutálně mocná sada nástrojů pro každodenní práci na internetovém marketingu.
Další analýzy neustále přidáváme, stávající vylepšujeme!

 

Collabim během 8 let prověřilo již několik desítek tisíc uživatelů.
Z jejich historie víme, jak Collabim používají. Ne vždy byl nástroj intuitivní a tak si ho stovky uživatelů začali používat po svém.
Odpovědí na tyto postupy jsou jednorázové analýzy - sada SEO nástrojů pro ulehčení každodenní práce SEO specialistů.

Málo práce, hodně muziky, pár sekund. To jsou jednorázové analýzy. Zvyšte svojí efektivnost a dejte jim šanci.

 

 

Zjistí pozice webu a hledanost klíčových slov

Zadejte sadu slov a web, který vás zajímá. Odpovědí je analýza SERPu (výsledků vyhledávání). Jak pro Google v jedné ze 75 zemí světa, tak pro Seznam.cz či dokonce mobilního nebo obrázkového Google! Toužíte jen po hledanosti vložených slov na Google nebo Seznamu? Máte je mít!

Ikona
Prohlédněte si práci s klíčovými slovy
Zjistěte víc o sekci Odkazy

Okamžitě získá všechny konkurenty na sadě vložených slov

Současně s analýzou pozic umí Collabim "vytáhnout" všechny výsledky SERPu, tedy organické výsledky. Ať již na Seznamu nebo Google. Navíc jsme pro vás připravili analýzu v POWER BI, kdy jen stačí otevřít naši šablonu, zadat URL vyhotovené analýzy a voila, parádní klikací dashboard máte přímo na zlatém podnose. To vše za dvě kliknutí a pár sekund práce. 

Chcete-li získat nové SEO zakázky, není nic lepšího než potenciálnímu zákazníkovi ukázat na čem skutečně je! Rychle a jasně!

Ikona

Analýza klíčových slov

Dochází vám nápady či zpracováváte rozsáhlou analýzu pro klienta? Pak oceníte návrhy klíčových slov. Zadáte pár slov, která vás aktuálně napadnou a Collabim se podívá, jak lidé hledají na Google, Seznam nebo také třeba na YouTube, Bazoši či Wikipedii a tyto slova vám vrátí v přehledné souhrnné analýze klíčových slov.

Zajímá-li vás také to, co Google doporučuje u slov v rámci organického vyhledávání nebo jaké jsou kategorie na Google obrázcích, zaklikněte si jen tento zdroj!

Návrhy z SKLIKu jsou samozřejmostí.

Ikona
Zjistěte víc o analýze klíčových slov
Zjistěte víc o sekci Finance

Analyzujte technický stav stránek a stav indexace

Nechcete dávat projekt do standardního sledování do Collabimu? Dejte nám jen sadu URL (kterou rovnou bez práce získáte třeba ze sitemapy, Google Analytics nebo GSC) a my vám za pár minut vrátíme kompletní report obsahující on-page prvky stránek, jejich rychlost, velikost.

Stránky jsou v pohodě, ale nevíte zda-li jsou v indexu Google či Seznamu? Tak jen kliknete o cca 124 pixelů vedle v nastavení a máte to mít!  

Svatý grál

Svatý grál je opravdu svatým grálem internetového marketingu. Díky němu zjistíte o zadané doméně organická klíčová slova, na která se zobrazuje a její PPC inzeráty. 

Použijete-li navíc připravenou šablonu pro POWER BI, dostanete okamžitě výpočet teoretické návštěvnosti, kterou by daná doména mohla získat při zlepšení jejích pozic v organickém vyhledávání.

Tento nástroj je natolik unikátní, že jsme mu připravili samostatnou stránku.

Prohlédněte si práci se svatým grálem
Zjistěte víc o tom jak může fungovat analýza PPC
Ikona

Analýza PPC inzerátů

Zajímají vás inzeráty na klíčová slova v Google a Seznamu? Nebaví vás stále se opakující zadávání daných klíčových slov do vyhledávačů a následné přepisování do tabulek (to musí být ale pracné!)? ..to abyste pak porovnali svojí konkurenci.

Máme pro vás řešení!

Dejte slova do této analýzy a během několika málo minut vám vše vrátíme. Tak moc je to jednoduché. A to včetně srovnání, který konkurent na jaké slovo inzeruje.

Více o dalších PPC analýzách

SEO & PPC mohou spolupracovat

Konečně! A to bez mluvení.

Díky unikátní analýze GA - PPC zjistíte během sekund, na šem SEO kolega pracuje a jak se můžete inspirovat pro PPC.

Na druhé straně se pak SEOista může inspirovat od PPC kolegy, který již peníze za zjištění fungujících klíčových slov a frází utratil nemalé peníze.

Podívejte se, jak nástroj funguje.

Podívejte se jak může SEO a PPC spolupracovat

Vyzkoušejte zdarma všechny funkce Collabimu ještě dnes!


VYZKOUŠET ZDARMA


Názory těch, kteří Collabim využívají:

Foto

Collabim nám denně pomáhá řídit linkbuildingové aktivity pro naše klienty a udržovat v nich přehled. Na strategické bázi zase jeho reporty doplňují naše komplexní SEO přehledy pro efektivní rozvoj.

MILAN ZEMAN

Sherpas

Foto

Collabim je zdroj důležitých informací, na kterých stavíme svou každodenní práci. Doporučujeme ho klientům i partnerům, v Čechách i v zahraničí.

PAVEL PAJKRT

H1.cz

DŮVĚŘUJÍ NÁM I VELKÉ SPOLEČNOSTI: