Nová tištěná kniha o SEO Nová tištěná kniha o SEO
Jednorázové analýzy

Brutálně mocná sada nástrojů pro každodenní práci na internetovém marketingu

Jednorázové nejen SEO analýzy

Collabim během 8 let prověřilo již několik desítek tisíc uživatelů.

Z jejich historie víme, jak Collabim používají. Ne vždy byl nástroj intuitivní a tak si ho stovky uživatelů začali používat po svém.

Odpovědí na tyto postupy jsou jednorázové analýzy - sada SEO nástrojů pro ulehčení každodenní práce SEO specialistů.

Málo práce, hodně muziky, pár sekund. To jsou jednorázové analýzy. Zvyšte svojí efektivnost a dejte jim šanci.

Zjistí pozice webu a hledanost klíčových slov

Zadejte sadu slov a web, který vás zajímá. Odpovědí je analýza SERPu (výsledků vyhledávání). Jak pro Google v jedné ze 75 zemí světa, tak pro Seznam.cz či dokonce mobilního nebo obrázkového Google! Toužíte jen po hledanosti vložených slov na Google nebo Seznamu? Máte je mít!

Okamžitě získá všechny konkurenty na sadě vložených slov

Současně s analýzou pozic umí Collabim "vytáhnout" všechny výsledky SERPu, tedy organické výsledky. Ať již na Seznamu nebo Google.

Navíc jsme pro vás připravili analýzu v POWER BI, kdy jen stačí otevřít naši šablonu, zadat URL vyhotovené analýzy a voila, parádní klikací dashboard máte přímo na zlatém podnose. To vše za dvě kliknutí a pár sekund práce. 

Chcete-li získat nové SEO zakázky, není nic lepšího než potenciálnímu zákazníkovi ukázat na čem skutečně je! Rychle a jasně!

Analýza klíčových slov

Dochází vám nápady či zpracováváte rozsáhlou analýzu pro klienta? Pak oceníte návrhy klíčových slov. Zadáte pár slov, která vás aktuálně napadnou a Collabim se podívá, jak lidé hledají na Google, Seznam nebo také třeba na YouTube, Bazoši či Wikipedii a tyto slova vám vrátí v přehledné souhrnné analýze klíčových slov.

Zajímá-li vás také to, co Google doporučuje u slov v rámci organického vyhledávání nebo jaké jsou kategorie na Google obrázcích, zaklikněte si jen tento zdroj!

Návrhy z SKLIKu jsou samozřejmostí.

Analyzujte technický stav stránek a stav indexace

Nechcete dávat projekt do standardního sledování do Collabimu? Dejte nám jen sadu URL (kterou rovnou bez práce získáte třeba ze sitemapy, Google Analytics nebo GSC) a my vám za pár minut vrátíme kompletní report obsahující on-page prvky stránek, jejich rychlost, velikost.

Stránky jsou v pohodě, ale nevíte zda-li jsou v indexu Google či Seznamu? Tak jen kliknete o cca 124 pixelů vedle v nastavení a máte to mít!

Svatý grál

Svatý grál je opravdu svatým grálem internetového marketingu. Díky němu zjistíte o zadané doméně organická klíčová slova, na která se zobrazuje a její PPC inzeráty. 

Použijete-li navíc připravenou šablonu pro POWER BI, dostanete okamžitě výpočet teoretické návštěvnosti, kterou by daná doména mohla získat při zlepšení jejích pozic v organickém vyhledávání.

Tento nástroj je natolik unikátní, že jsme mu připravili samostatnou stránku.

Analýza PPC inzerátů

Zajímají vás inzeráty na klíčová slova v Google a Seznamu? Nebaví vás stále se opakující zadávání daných klíčových slov do vyhledávačů a následné přepisování do tabulek (to musí být ale pracné!)? ..to abyste pak porovnali svojí konkurenci.

Máme pro vás řešení!

Dejte slova do této analýzy a během několika málo minut vám vše vrátíme. Tak moc je to jednoduché. A to včetně srovnání, který konkurent na jaké slovo inzeruje.

Důvěřují nám i velké společnosti

...a tisíce dalších uživatelů

Začněte používat
profesionální SEO nástroj ještě dnes!

Není třeba nic stahovat ani instalovat žádný kód na stránky

Vyzkoušejte Collabim na 14 dní zcela zdarma a pokud vás nebude zajímat, můžete svůj účet kdykoli smazat. Není třeba zadávat údaje karty.

Opravdu ZDARMA a bez zadávání údajů z platební karty!

Po uplynutí zkušební doby se teprve rozhodnete, zda-li budete pokračovat