Menu

Lukáš Konečný

Prof. Krátkého 2156 Louny 440 01


Lukáš Konečný

Lukáš Konečný

Freelancer

Adresa: Prof. Krátkého 2156 Louny 440 01

Služby: SEO, Copywriting, Sociální sítě, Marketingové strategie

Více info: https://lkmedia.cz

Postarám se o to, abyste byli snadno dohledatelní na internetu.

Umím zviditelnit nejen online podnikatele, ale také řemeslníky či lokální podniky. Jako SEO specialista primárně optimalizuji weby pro vyhledávače, ale mám přesah i do dalších marketingových oborů v onlinu a offlinu.

Komplexní SEO analýza – Provozujete web či e-shop a teprve pronikáte do tajů SEO? Podám vám ucelený vhled do problematiky a kompletní návod, jak se SEO začít pracovat.

Technická SEO analýza – Aktivně na svém SEO makáte? Poskytnu vám nezávislý pohled a zkontroluji, jestli je vaše SEO z technického hlediska v pořádku.

Analýza klíčových slov – Klasifikační analýza je odrazový můstek pro všechny SEO práce. Analýzou zjistím, na jaká klíčová slova se ve vašem konkrétním případě vyplatí zaměřit. A vyplyne z ní i ideální struktura webu.

Analýza odkazového profilu – Prozkoumám, jestli na váš web nevedou toxické odkazy, které by vás poškozovaly ve vyhledávačích. A pokud takové najdu, zjednám nápravu.

Linkbuildigová strategie – Vypracuji strategii, která vám rozkryje ideálně strukturované portfolio zpětných odkazů. Dobře spravovaný odkazový profil je jedním ze základních signálů pro vyhledávače o kvalitě a relevantnosti vašeho webu.

Osobní konzultace – Poradím vám s čímkoliv z oblasti SEO. A poskytnu názor na vámi plánované změny na webu či e-shopu z pohledu SEO marketéra, který si zároveň uvědomuje souvislosti s navazujícími obory.