Menu

Dagmar Adamčíková

Kosmonautů 169, 40502 Děčín 27 - Březiny, Česko


Dagmar Adamčíková

Dagmar Adamčíková

Freelancer

Adresa: Kosmonautů 169, 40502 Děčín 27 - Březiny, Česko

Služby: SEO, Tvorba e-shopů, Marketingové strategie

Více info: https://www.alysiapradlo.cz/

Online obchod www.alysiapradlo.cz nabízí široký výběr dámského, pánského, dětského, těhotenského, kojícího oblečení a spodního prádla.

Pro ty, kteří dávají přednost českým výrobcům a kvalitě zpracování, nabídneme osvědčené domácí oděvní značky: PLEAS, GINA, GINO a EVONA.

Vybírat můžete kalhotky klasické, bokové, tanga, kalhotky se zvýšeným pasem, ve větších velikostech, podprsenky vyztužené i sportovní, noční prádlo, dámská, pánská a dětská bavlněná pyžama, slipy, trenky, boxerky, i v nadměrných velikostech.

V kolekcích bezešvého a šitého prádla nabízíme kromě 100% Bavlny i značkové materiály jako Pima Bavlna, MicroBavlna, Modal, Tactel. Dále pak produkty z trvale udržitelných zdrojů z bambusového vlákna v módní kolekci Eco Bamboo.

V kategorii maminka a miminko naleznete ucelený sortiment produktů určených pro maminky v době těhotenství a po porodu. Potřeby a móda pro těhotné a kojící maminky, Oblečení pro miminka od narození až po první krůčky.

Předpokladem pro Vaši spokojenost je kvalita materiálů a pečlivost zpracování spolu s naší tradicí a zkušeností s prodejem zboží. Preferujeme české výrobce a tuzemské dodavatele.

Aktuální postřehy, informace a novinky můžete také sledovat na našem Facebooku.

U NÁS SI JISTĚ VYBERETE

Přeji Vám příjemné nakupování

Vaše Dáša Adamčíková